WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başla

Düşmeyen Takipçi Satın Al

Instagram’dahi Dondurulan Hesabı Tekrar Geri Açmak!

Instagram’dahi Dondurulan Hesabı Tekrar Geri Açmak!
Instagram’dahi kullanıcılar pekçok faktöre tabi olarak hesaplarını dondurabiliyorlar. Bir vakit sonra dahi açma talebinde bulunabiliyor. Instagram’dahi dondurulan hesabı yineleme geri açmak epey basit bir prosedürdür. Hesabınızı dondurduktan sonra ilk birkaç saat yineleme giriş yapmaya çalıştığınızda ‘’Kullanıcı Bulunamadı’’ hatasıyla karşı karşıya kalırsınız. Instagram hesabınızın dondurulma prosedürü çok kısa bir vakit içinde yapılabileceği gibi bu prosedür 48 saat gibi uzun bir sürede de gerçekleştirilebilir.

Hesabınızı dondurduktan sonra yineleme açmanız için yapmanız gereken tek prosedür hesabınıza yeniden giriş yapmaktır. Ancak burada dikkat etmeniz gereken epey mühim bir mevzu bulunmaktadır. Dondurmuş olduğunuz hesabınızın şayet ki şifresini unutursanız ‘’Şifremi unuttum’’ bölmesinden faydalanamazsınız. Böylelikle hesabınızın tamamıyla ortadan kaybolmuş olur. Bu nedenden dolayı hesabınızı dondurmadan evvela şifrenizi kesinlikle bir yere not edin! Hesabınızı yeniden aktif ettiğinizde hesabınızı nasıl bıraktıysanız o şekilde karşınıza çıkacaktır!

Takipçileriniz, beğenileriniz, yorumlarınız, gönderileriniz ve paylaşımlarınız hiç bir şekilde silinmez ve kaybolmaz. Ayrıca engellediğiniz bireylerin mani hali dahi yeniden aktif olmaz. Böylelikle nasıl bıraktıysanız hesabınızı o şekilde bulmuş olursunuz. Instagram’dahi dondurulan hesabınız hiç bir şekilde silinmez. Yani siz hesabınızı 1 yıl sonra dahi açmaya karar verirseniz hesabınız platformdan silinmez. Tekrar hesabınızı açtığınızda dondurduğunuz günkü gibi hesabınız karşınıza menfaat. Ayrıca hesabınızı dondurduktan sonra Instagram hiç bir şekilde verilerinizi diğer şahıslarla paylaşmaz. Gizlilik protokolleri kapsamında verilerinizi saklar. Düşmeyen Takipçi Satın Al

Instagram Hesap Nasıl Dondurulur?
Instagram hesap dondurma prosedürü günümüzde epey basit uygulanan ve çok tercih edilen bir yöntemdir. Hesabınızı gerçekleştireceğiniz birkaç kolay prosedür sonucunda dondurabilir, istediğiniz vakit dahi yeniden aktif edebilirsiniz. İlk ilk olarak hesabınızı dondurmak için yapmanız gereken prosedür Instagram hesabınıza giriş yapın. Sonrasında şayet sağ üst bölmede bulunan simgeye dokunun. Tıkladıktan sonra profil düzenle opsiyonuna tıklayın.

Ekrandan aşağılara doğru inin. Sağ altta ‘’Hesabımı Geçici Olarak Kapat’’ sekmesine tıklayın. Tıklama işleminin sonrasında Instagram hesabınızı niçin kapamak istediğinizi size soracaktır! Bu soruya elverişli bir mevzu başlığını seçerek işleminize devam edebilirsiniz. Daha sonrasında sistem sizleri anne sayfa atacaktır.

Dondurulan Hesabı Tekrar Açma Aşamaları Nelerdir?
Instagram’dahi dondurulan hesabı yineleme geri açmak epey basit bir prosedür olarak karşımıza geliyor. Dondurulan hesabınızı yeniden açmak istiyorsanız yapmanız gereken tek prosedür kullanıcı adınız ve şifreniz ile Instagram hesabınıza giriş yapmaktır. Bu prosedürü yaptıktan sonra hesabınız açılır. Hesabınıza giriş yapma talebinde bulunduğunuzda hesabınız saniyeler içinde açılacaktır. Ayrıca hesabınızı nasıl bıraktıysanız karşınıza o şekilde çıkacaktır!

Gönderileriniz ve paylaşımlarınız hesabınızdan hiç bir şekilde silinmez ve kaybolmaz. Böylelikle Instagram verilerinizi saklamış olur. Aynı vakitte bu verileriniz hiç bir şekilde kimseyle paylaşılmaz. Google mahremiyet ilkeleri kapsamında korunarak, koruma edilir. Dondurulan hesaplarınızın şifresini hiç bir şekilde unutmamalısınız. Şifrenizi unutmanız halinde hesabınızı yeniden geri açmanız muhtemel değildir!

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: